20:30 25.06

На матчі чемпіонату Полтавщини з футболу невідомі стріляли з автомату Калашникова

На вихідних, 23-24 червня відбулися матчі дев’ятого туру чемпіонату Полтавської області з футболу серед аматорів. У Савинцях матч могли й не дограти - у перерві поєдинку невідомі стріляли з автоматичної зброї.

Тур футбольного чемпіонату області був затьмарений дикунською поведінкою горе-уболівальників у Савинцях. Арбітру поєдинку кременчужанину Віктору Чернишову навіть довелося призупинити початок другого тайму через стрілянину, яка виникла у перерві гри. Як повідомили нам присутні на грі свідки вакханалії, під час перерви невідомі з числа глядачів стріляли з автомату Калашникова. Цього разу, на щастя, нікого не вбили та не покалічили. А наступного?

Варто зачекати висновків поліції, яка виявилася безсилою проти купки хуліганів, та висновків керівництва оновленої федерації футболу щодо матчу в Савинцях.

Група А

Фламінго (Горішні Плавні) — Зіньків-1604 — 4:0 (6:2)
Козельщина — Легіон (Полтава) — 0:7 (1:5)
ФК Кобеляки — Рокита — 0:3-тех. (0:3-тех.).

Бувають у футболі випадки, коли з різних причин гості не приїздять на матч, але коли на гру не являються господарі поля — це справжній нонсенс, навіть на рівні першості області...

Псел (Гадяч) — Аргус (Голобородьківське) — 0:3 (12:0)
Маяк (Котельва) — Колос (Кобеляки) — 1:2 (1:1)
Чутове — Диканька — 2:0 (5:0)
Динамо (Решетилівка) — Стандарт (Нові Санжари) — 0:0 (3:0)
ФК Карлівка — Машівка — 6:1 (2:0).

Турнірне становище лідерів: 1. Рокита — 27. 2. Фламінго — 24. 3. Легіон — 22. 4. Карлівка — 21. 5. Аргус — 18.

Група Б

Олімпія (Савинці) — Колос (Лазірки) — 1:0 (3:0)
Великі Кринки — Колос (Великі Сорочинці) — 2:2 (3:0-тех.)
Лубни — Харчовик (Заводське) — 4:3 (5:2)
Зоря (Староаврамівка) — Дружба (Очеретувате) — 2:6 (3:7)
Локомотив (Гребінка) — Авангард (Яреськи) — 3:1 (6:2)
Пирятин — Нафтохімік (Кременчук) — 1:2 (5:0)
Інваспорт (Полтава) — Чорнухи — 4:1 (7:2)

Турнірне становище лідерів: 1. Олімпія — 27 (8). 2. Лубни — 20 (8). 3. Колос Л — 20. 4. Інваспорт — 19 (8). 5. Великі Кринки — 17 (8). 6. Колос ВС — 17.