ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 02.03


На Миргородщині продають равликову ферму

У селі Лисівка Миргородського району продається діюча равликова ферма. За неї просять 33 тис. доларів. Ферма забезпечує вирощування 20 тонн равлика в рік, із можливістю розширення. Має повний технологічний цикл.

Оголошення про продаж розмістили на ОЛХ.

“Всі приміщення повністю відповідають санітарним вимогам, мають миючі поверхні (плитка, пластикові двері, вікна, встановлені професійні мийки з нержавійки), також забезпечені вентиляцією, холодною, гарячою водою, та каналізацією. Ферма обладнана холодильником 40м3, з автоматичною підтримкою клімату, для зберігання равлика в стані анабіозу. Земельна ділянка для відгодівлі равлика (0,5 га.) оснащена автоматизованою системою поливу. На території є теплиця(90м2), з столами для мийки равлика в період збору, а також приміщення для сушки. Наявні капітальні господарські, та складські будівлі. Ферма забезпечена електроживленням, та артезіанською водою(водогін). Територія огороджена металевим парканом. Змонтована автоматична система освітлення, та система відеонагляду”, – зазначається у повідомленні.

 

Ферма готова до нового сезону, забезпечена відібраним маточним поголів’ям, укомплектована навченим персоналом, який знає процес інкубації, та вирощування равлика. Ферма зареєстрована в місцевій санепідемстанції (реєстрація потужностей).

Власники пишуть, що продають рентабельний бізнес через переїзд до іншої країни.

Також повідомляють, що наразі ферма готова до нового сезону, забезпечена маточним поголів'ям та має персонал, який знає процес інкубації та вирощування равлика.

равлики, бізнес продаж

За темою:

  • Вісім тисяч: хто може отримати карантинну допомогу
  • Під час обшуків у приватного підприємця вилучили 275 тисяч доларів та майже мільйон гривень
  • В агросектор Полтавщини інвестують майже 500 мільйонів
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.