ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:55 10.11


На міського голову Кременчука відкрили кримінальне провадження

Відносно міського голови Кременчука Віталія Малецького відкрито кримінальне провадження. Йдеться про факт надання Малецьким неправдивої інформації до слідчого органу.

Відносно міського голови Кременчука Віталія Малецького відкрито кримінальне провадження. Про це повідомила Кременчуцька газета з посиланням на місцевого "свободівця" Костянтина Красовського.

На Кременчуцького міського голову Віталія Малецького відкрито кримінальне провадження... 9.11.2017 року в Кременчуцькій поліції отримав витяг із кримінального провадження, яке було відкрите за моєю заявою про вчинення кримінального правопорушення вчиненим мером Кременчука за ознаками ст. 383 Кримінального кодексу України. Йдеться про факт надання Віталієм Малецьким неправдивої інформації до слідчого органу

 — написав Красовський у соцмережі. Нагадаємо,раніше "свободівець" Красовський написав в поліцію заяву про вчинення кримінального правопорушення з боку мера Малецького.

«19 жовтня 2017 року, за заявою про злочин Кременчуцького міського голови Малецького В.О., яку він подав 12.10.2017 р. до Кременчуцького ВП НП України ГУ НП в Полтавській обл., працівники поліції з мене брали пояснення щодо вчинення мною злочину, яке пов’язано з незаконним позбавлення волі або викрадення людини під час пленарного засідання сесії Кременчуцкої міської ради 12.10.2017 р.», — написав Красовський і заявив, що під час сесії нікого не намагався викрасти, а відстоював інтереси громади щодо нових тарифів на тепло.

Як відомо, за скаргою Малецького поліція проводить розслідування в незаконному позбавленні волі або викраденні людини під час сесії.

Нещодавно пленарне засідання сесії міської ради Кременчука тривало протягом двох днів. 12 жовтня президія міськради заблокували активісти і деякі депутати міськради з вимогою скасувати рішення міськвиконкому від 10 жовтня про підвищення тарифів на тепло і гарячу воду для кременчужан від КП "Теплоенерго".

Міськрада тричі голосувала з цього питання протягом двох днів - 12 і 13 жовтня, але більшість депутатів скасування рішення міськвиконкому не підтримали.

скандал, поліція, тарифи, Віталій Малецький, кримінал, викрадення, влада, сесія, Кременчук

За темою:

  • У Полтаві триває ліфтовий колапс
  • Ліфтовий колапс: у Полтаві розгорівся конфлікт із "Будкомплектом"
  • У Полтаві чоловік погрожував підірвати поліцейський офіс
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.