ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 14.11


На монументі кременчуцького героя виправлять помилки

Учасники АТО відстояли пам'ять і честь героя Антона Бутиріна.на пам'ятнику. Адже на монументі неправильно вказані дати народження і загибелі та по батькові кременчужанина.

Геннадій Тертичний заявив і про те, що фотографії теж не схожі. Активісти вимагали знайти винних у безладі.

Так, учасники АТО звернулися до Кременчуцької міської ради з вимогою виправити помилки на монументі загиблого 92-ї окремої механізованої бригади Антона Бутиріна. На монументі неправильно вказані дата народження та смерті й помилка в ім’ї та по - батькові. У міській раді пояснили, що пам’ятник для Антона Бутиріна обирала його мати, яка наразі проживає в Росії. Тож знесення монументу та встановлення нового є незаконним, оскільки його встановлювала мати загиблого бійця.

За словами активістів, мати не цікавилася сином за життя і після смерті не проявляла інтерес до питання ідентифікації останків загиблого. Аж поки мова не зайшла про сотні тисяч гривень матеріальної допомоги рідним. Тож вона лише з цього приводу приїхала з Росії,  свідчили активісти проти матері Героя.

Після переговорів з юристами дійшли висновку, що й справді як по батькові, так і дата народження були вказані з помилками.І відповідальність за помилки несе "Спецкомбінат ритуальних послуг " – вони не перевірили дані. У підсумку дебатів домовилися про те, що до 20 грудня пам’ятник встановлять новий. В разі відсутності виправлення протягом місяця міська влада виправить помилки примусово, замінивши пам’ятник .

 

помилка, Батурін

За темою:

  • У Полтаві встановлять пам’ятник Сковороді за 680 тисяч
  • У Полтаві відреставрували Білу альтанку та пам’ятника галушці
  • Історія пам’ятника матросам у Крюкові: кременчужани планують демонтаж
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.