ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 29.06


На обліку в області - 164 тисячі переселенців

Питання підтримки внутрішньо переміщених осіб на Полтавщині обговорили на черговому засіданні Координаційного центру підтримки цивільного населення при обласній військовій адміністрації.

 

Про це повідомили в Полтавській ОВА.

"Полтавщина продовжує бути прихистком для внутрішньо переміщених осіб. На сьогодні на обліку в області перебувають 164 тисячі ВПО, які переїхали до нас із 2022 року. Для забезпечення тимчасового розміщення людей створено 64 місця тимчасового проживання. Нині там мешкає 3,5 тисячі внутрішньо переміщених осіб. Деякі приміщення потребують поліпшення умов проживання (від збільшення кількості побутової техніки до ремонтів та оновлень системи комунікацій). У громадах повинні докласти максимум зусиль, щоб підтримати та задовольнити потреби ВПО", — зауважив заступник начальника Полтавської ОВА Володимир Василенко.

Наявність постійного житла — один з основних факторів адаптації та соціалізації ВПО в громадах. В області розробили алгоритм прийняття житлових об’єктів у комунальну власність за рахунок відумерлої спадщини та переведення їх у фонд соціального житла.

"На Полтавщині було здійснено моніторинг та виявлено близько 100 будинків відумерлої спадщини. 32 приміщення вже передали до комунальної власності громад під соціальне житло для поселення ВПО", — повідомив т.в.о. начальника Управління у справах реінтеграції, соціального захисту ветеранів та внутрішньо переміщених осіб ОВА Сергій Апряткін.

Обговорили на засіданні і питання залучення донорської підтримки для проведення комплексних робіт на об’єктах обласної комунальної власності та їх подальшого використання під релоковані установи соціального захисту.

ВПО, війна, житло, влада

За темою:

  • На Полтавщині чоловіка засудили за незаконне отримання компенсацій за поселення ВПО
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.