ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:45 09.11


На освіту Полтавщини передбачено 3,6 млрд державних субвенцій

У 2021 році на фінансування галузі освіти Полтавщини передбачено державні субвенції в сумі понад 3,6 млрд грн. Їх використання обговорили на апаратній нараді в ОДА 8 листопада.

На освіту в області передбачено 3,6 млрд грн державних субвенцій: що придбали цьогоріч

"На виплату заробітної плати педагогічним працівникам закладів освіти передбачено 3 468,6 млн грн;  на реалізацію програми "Нова українська школа" – 50,7 млн грн; "Спроможна школа для кращих результатів" – 40,0 млн грн; на заходи спрямовані на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19 – 33,2 млн грн; на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами – 19,4 млн грн; на створення навчально-практичних центрів сучасної професійної освіти – 5,7 млн грн", – розповіла директор Департаменту освіти й науки Віта Ковальська.

За її словами, за січень-жовтень поточного року надійшли кошти державних субвенцій у сумі 2 936,6 млн грн, що становить 81,2% від річного обсягу. Субвенція на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” надійшла в повному обсязі, зокрема в сумі 36,7 млн грн – на закупівлю обладнання, яку наразі використано на 58,9%.

У межах проєкту "Спроможна школа для кращих результатів" Міністерством освіти і науки України погоджено 5 проєктів щодо чотирьох закладів освіти. Роботи планують завершити до кінця поточного року.

У повному обсязі використано 0,6 млн грн  на придбання засобів захисту для організації протиепідемічних заходів під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

На придбання 2447 одиниць ноутбуків для 373 закладів загальної середньої освіти та їх філій із метою організації дистанційного навчання передбачено 32,6 млн грн. Уже надійшли перші 800 ноутбуків.

"Також у 2021 році за рахунок коштів державної субвенції на умовах співфінансування придбано 18 шкільних автобусів на загальну суму 33 372,8 тис. грн, у тому числі один автобус обладнаний місцями для дітей із особливими освітніми потребами. Також придбано шкільні автобуси за кошти субвенції на розвиток окремих територій на умовах співфінансування з місцевим бюджетом Мачухiвською територіальною громадою (один автобус) та за рахунок залишків освітньої субвенції минулих років Кобеляцькою та Решетилівською територіальними громадами – по одному автобусу", – додала директор Департаменту.

Із метою підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на початку 2021 року за залишки державної субвенції придбано 50 комплектів навчального обладнання для природничо-математичних дисциплін та 5 комплектів STEM-лабораторій для 43 закладів загальної середньої освіти на загальну суму майже 26 млн грн.
 

освіта, влада, гроші, ОДА

За темою:

  • Рейтинг микрофинансовых организаций: Где получить выгодное кредитование
  • У Полтаві шукають розкрадання під час ремонту укриття в будівлі облради
  • На Полтавщині призупинили тендерну закупівлю на майже 38 мільйонів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.