ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:12 03.09


На Перший дзвоник школи Щербанівської ОТГ отримали новий автобус. ФОТО

До першого вересня у школах Щербанівської ОТГ з'явилися не лише нові книги та спортінвентар, але й новий шкільний автобус.

На урочисті лінійки з нагоди початку нового 2018-19 навчального року до шкіл Щербанівської ОТГ Полтавського району завітав голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Він приїхав не лише привітати першокласників із початком нового етапу в їх житті, але й оглянув готовність закладів освіти до навчального року.

Так, у Розсошенській гімназії для першачків підготували нові класні кімнати, які відповідають всім вимогам "Нової української школи". Класи поділені на окремі зони – для навчання, ігор та відпочинку, там є місце для усамітнення, для творчості, куточок спостережень за природою та власним настроєм. Класи обладнані відеопроекторами та акустичними системами. В коридорі – рекреаційна зона з м'яким покриттям та зручними кріслами-мішками.

До облаштування школи у відповідності з нинішніми вимогами доклали зусиль і батьки, і об'єднана громада, і керівництво Полтавського району.

Спочатку, звичайно, батьки надавали допомогу. Разом із тим, велика подяка місцевій владі, що приділяють увагу нашій школі. Минулого року завдяки керівництву району було виконано проект, за яким у школі зробили новий дах, а зараз триває термомодернізація

– розповіла директорка Розсошенської гімназії Тетяна Тягнирядно.

Інфраструктуру гімназії активно розбудовують: тут уже діє спортивний комплекс, триває будівництво басейну. Поки що лише почали зводити стіни майбутнього водного комплексу, але голова Полтавської ОДА пообіцяв, що всі роботи будуть завершені вже наступного року.

Невід'ємною частиною навчального процесу є позашкільна освіта і спорт. Наскільки діти активно займаються спортом, настільки вони здорові. Ми заклали кошти в обласному бюджеті, ми захистили проект басейну в Міністерстві регіонального розвитку, тому достатньо буде грошей і ми закінчимо цей об'єкт – я це вам обіцяю

– зазначив Валерій Головко.

У Щербанівській ЗОШ також були придбані нові меблі для перших класів, обладнані ігрові зони та зони відпочинку в класних кімнатах. Меблі придбані коштом громади, хоча й не без участі батьків. Там також триває термомодернізація – поступово замінюють вікна, утеплюють будівлю.

До нового навчального року від імені Полтавської облдержадміністрації школам Щербанівської ОТГ Валерій Головко вручив сертифікати на придбання спортивного інвентаря, а Великотростянецька школа також отримала книги для шкільної бібліотеки.

Утім, найкращим подарунком для всієї шкільної спільноти Щербанівської громади став новенький шкільний автобус.

Тепер ні діткам, ні вчителям не потрібно буде хвилюватися, якщо треба буде поїхати чи на екскурсію, чи будь-куди – тепер у них є новий яскравий автобус

– повідомив керівник Щербанівської ОТГ Ігор Процик.

Новий шкільний автобус на заміну старому й аварійному придбали на умовах співфінансування. Загальна вартість його склала понад 1 800 000 гривень, з яких 1 226 000 гривень було виділено з обласного бюджету, а 600 тисяч — із бюджету Щербанівської територіальної громади.

діти, школа, влада, автобус, ОТГ, освіта, інфраструктура, Щербані

За темою:

  • У яких школах Полтавщини планують зробити ремонти. СПИСОК
  • Вступна кампанія для полтавських абітурієнтів затримається на місяць
  • Полтавські освітяни приєдналися до Всеукраїнського челенджу
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.