ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 04.04


На підтримку тероборони з обласного бюджету "докинули" 375 мільйонів

Цього року на підтримку територіальної оборони з бюджету Полтавської області додатково перерозподілили 375 мільйонів гривень.

 

Про це повідомив на брифінгу 4 квітня голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

"Із обласного бюджету перерозподілили кошти на потреби тероборони: 200 млн грн виділили за розпорядженням ОВА, на цей же напрямок до резервного фонду спрямували 150 млн грн і 25 млн грн — на Управління майном Полтавської облради. Тобто, 375 млн грн із вільних лишків акумулювали на військовий напрямок", – пояснив Олександр Біленький.

Крім того, голова обласної ради наголосив, що депутатський корпус звернувся до Кабміну щодо отримання на баланс Полтавського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства.

"Ми вбачаємо у майбутньому це підприємство як одну зі структурних ланок обласної комунальної власності. Плануємо розвивати цей напрямок. Функція цього заводу корелюється із виконанням обласної програми", – додав Олександр Біленький.

Нагадаємо, 24 березня на засіданні сесії Полтавської обласної ради депутати підтримали внесення змін до показників бюджету Полтавської області на 2023 рік.

бюджет, влада, гроші, облрада, війна, тероборона

За темою:

  • Укриття в опорних школах області мають збудувати на сто мільйонів 
  • Олександр Біленький скликав чергову сесію Полтавської облради
  • Платники податків області забезпечили 320 мільйонів на підтримку армії
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.