ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:42 03.10


На пілотні проекти екстреної медицини піде майже мільярд бюджетних гривень

Для покращення надання екстреної медичної допомоги у проекті Держбюджету передбачено 922 мільйони гривень. Ці кошти будуть направлені на реалізацію пілотних проектів у шести регіонах України: Вінницькій, Донецькій, Одеській, Полтавській, Тернопільській областях та у місті Києві. 

Кошти будуть спрямовані на закупівлю нових авто екстреної медичної допомоги, створення сучасних диспетчерських та підвищення зарплат працівникам бригад екстреної меддопомоги, які пройдуть додаткове навчання. 

Експерт проекту "Медіашкола з Децентралізації. Курс ІІ", що здійснюється Центром "Ейдос" за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" Олена Форостян пояснила, що заплановані пілотні проекти передбачають розробку і випробування різних моделей надання екстреної медичної допомоги з урахуванням місцевих особливостей. 

"Під час пілотування стане зрозумілим, які моделі працюють, що потрібно змінити для надання ефективнішої медичної допомоги. Як результат, найкращі моделі будуть адаптовані для використання в інших регіонах країни", - сказала Олена Форостян.

медицина, реформа, гроші, влада, бюджет, екстрена допомога

За темою:

  • На полтавців чекає грип із переходом у вірусну пневмонію
  • На Полтавщині спостерігається ріст захворювань на ГРВІ
  • У Гребінці закрили пологове відділення
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.