ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 08.07


На пляжах Полтави заборонили купатися

Полтавські пляжі тимчасово визнали непридатними для купання людей. Вони не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам. Наразі встановлюють інформаційні щити про заборону купання.

Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Полтава з метою недопущення виникнення та розповсюдження інфекційних захворювань серед населення міста у літній період року, повідомляє наступне.

На сьогодні в місцях, визначених відповідним рішенням виконавчого комітету Полтавської міської ради для масового відпочинку людей на річці Ворскла, враховуючи результати лабораторних досліджень, щодо якості води в поверхневих водних об’єктах проведених Головним управлінням Держпродспоживслужби в Полтавській області щодо невідповідності нормативам якості показників води та виявлених відхилень показників ЛКП (лактозо позитивної кишкової палички), визнати тимчасово непридатними для купання людей окремі міські пляжі.

Інспекцією по контролю за благоустроєм міста проведено відповідну роз’яснювальну роботу з суб’єктами підприємницької діяльності, що здійснюють обслуговування людей у місцях масового відпочинку на р. Ворскла в напрямку необхідності встановлення інформаційних щитів про заборону купання на пляжах (пляжі № 1, № 2 Київського району, приватний пляж «Плесо»).

Питання якості води у водоймищах знаходиться на постійному контролі Полтавського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Полтавській області.

пляжі, безпека, річка, забруднення

За темою:

  • У Полтаві лише один пляж відповідає санітарно-гігієнічним вимогам
  • На яких пляжах Полтавщини не рекомендують купатись
  • У Полтаві лише один пляж відповідає санітарним нормам
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.