ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:17 09.10


На "Полтаватеплоенерго" відсвяткували ювілей підприємства

Днями у Полтавському обласному театрі імені Гоголя відбулися урочистості з нагоди 50-річчя обласного комунального підприємства "Полтаватеплоенерго". 

Ветеранів та кращих працівників нагородили почесними грамотами і подяками за сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток підприємства. Зі сцени лунали урочисті вітання та щирі побажання. Для усіх присутніх виступили камерний оркестр, солісти і танцювальні колективи Полтавської обласної філармонії.

За словами виконувача обов’язків генерального директора Олександра Олексенка, 50 років – дуже важлива подія в житті підприємства.

– Уже півстоліття «Полтаватеплоенерго» разом із полтавцями. Завдяки злагодженій праці нашого колективу в оселях містян завжди тепло та затишно. Починали ми свою роботу далекого 1968 року з невеликих малопотужних котелень, які розташовувалися у підвалах житлових будинків. Пізніше вони були об’єднані в єдину мережу та автоматизовані, – розповів Олександр Олексенко.

"Полтаватеплоенерго" уже не перший рік входить до трійки кращих підприємств комунальної теплоенергетики України за досягненнями, технічними рішеннями, економічними показниками.

– На нашому підприємстві завжди своєчасно і в повному обсязі виплачується заробітна плата. Ми досягли значної економії паливно-енергетичних ресурсів. Постійно запроваджуємо новітні технології. Тому, озираючись назад, можу з певністю сказати: нам є чим пишатися, – поділився думками Олексенко.

Шанобливим словом під час святкування згадали і тих полтавських теплоенергетиків, які попри урочистості перебували на робочих місцях та своєю працею забезпечували комфорт і затишок в оселях полтавців.
 

ювілей, Полтаватеплоенерго, концерт, свято

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.