ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 13.04


На полтавців чатують магнітні бурі

Незначні магнітні коливання можливі 16, 22, 25 квітня. Крім того, досить серйозні магнітні бурі очікуються 23 і 24 квітня.

Середина весни в порівнянні з бурхливим і активним березнем, обіцяє бути більш спокійною за силою прояви сонячної активності.

28 квітня, на Великдень 2019, виходячи з прогнозу, магнітних сплесків не очікується.

У період сильних магнітних збурень навіть у здорової людини може розболітися голова, з'явитися втома і нездужання, а також безпричинно погіршитися настрій.

Тим більше люди, залежні від перепадів космічної погоди, більш чітко відчувають на собі навіть незначні сплески сонячної активності.

У особливо чутливих людей під час магнітних бур організм реагує більш гостро: порушується робота серцево-судинної системи, загострюються хронічні захворювання, може підвищуватися артеріальний тиск і рівень адреналіну в крові, з'являються занепокоєння і страхи.

Щоб уникнути негативного впливу сонця в період магнітних бур, медики рекомендують не навантажувати себе надмірною фізичною роботою, більше відпочивати, уникати стресових ситуацій, а також дотримуватися правильний раціон харчування і водний режим.  

здоров'я, магнітні бурі

За темою:

  • На полтавців насувається найсильніша за останнє десятиліття магнітна буря
  • У Дніпрі та Пслі вже у сотні разів перевищені показники лактозо-позитивної палочки
  • На Полтавщині зафіксували 12 випадків хвороби Лайма
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.