ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:45 06.12


На полтавців чекає пеня за прострочену оплату комунальних послуг

З 1 січня 2019 року в Україні вводиться пеня за прострочену оплату квитанцій. Президент Петро Порошенко підписав відповідний Закон "Про житлово-комунальні послуги", прийнятий Радою 9 листопада.

Як інформує прес-служба президента, документ удосконалює правові, економічні та організаційні засади надання споживачам житлово-комунальних послуг.

Зокрема, визначає перелік житлово-комунальних послуг, загальні вимоги щодо надання таких послуг та основи їх комерційного обліку, порядок оплати та застосування соціальних нормативів, порядок і особливості укладення, зміни та припинення договорів суб'єктами правовідносин у сфері надання житлово-комунальних послуг.

Законом також передбачено: з 1 січня 2019 року в Україні вводиться пеня за прострочену оплату квитанцій.

Згідно зі статтею 26 закону, в разі несвоєчасного платежу споживач повинен буде сплатити пеню в розмірі, встановленому в договорі, але не вище 0,01 відсотка суми боргу за кожен день прострочення.

Загальний розмір сплаченої пені не може перевищувати 100 відсотків загальної суми боргу. Нарахування пені починається з першого робочого дня, наступного за останнім днем ​​граничного строку внесення плати за житлово-комунальні послуги.

житлово-комунальні послуги, закон, прострочення платежу

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.