ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:26 17.07


Для проведення церемоній на Білій альтанці дозволи від влади не потрібні

Міський голова Полтави не вбачає нічого поганого в організації приватних церемоній у відкритих громадських місцях - навіть із блокуванням доступу для тих, кого немає в списку запрошених гостей.

Нагадаємо, минулої суботи у Полтаві відбулася  приватна весільна церемонія на Білій альтанці, яка викликала великий резонанс у соціальних мережах. Організаторка цього весілля Ірина Петрушанко заявляла, що має всі необхідні дозволи і може їх показати, але не бачить у тому потреби.  Як виявилося сьогодні, ніяких документів немає – їх і не могло бути, адже дозвіл на проведення приватного заходу надав особисто Олександр Мамай. В усному вигляді.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Віталій Нікіпєлов  пояснив, що для проведення подібних заходів у будь-якому громадському місці не потрібно дозволів виконавчої влади. Згідно зі статтею 39 Конституції України, кожен громадянин має право проводити мирні зібрання, просто сповістивши заздалегідь про це органи виконавчої влади чи місцевого самоврядування.

Подробиці вирішення питання весільної церемонії розповів на прес-конференції сам міський голова, додавши, що полтавцям варто й надалі чекати на подібні "сюрпризи". Олександр Мамай вважає, що такі церемонії – це "хоч щось позитивне в цьому місті", тому й надалі не заперечуватиме проти проведення подібних приватних заходів у громадських місцях.

По-перше – дуже приємно, що всі тепер знають, що у нас таке місце існує. По-друге, я подивився в інтернеті фото – ну дуже красиво. По-третє, люди за власні кошти привели альтанку до ладу. Приходив до мене особисто батько (я так і не зрозумів, чи то нареченого чи то нареченої), якого я особисто дуже добре знаю, і запитав, чи можливо це. Я викликав профільного зама і в усній формі дозволив це зробити і сказав — якщо є така процедура – будь ласка, дозвольте, бо це дуже гарно 

– пояснив Олександр Мамай.

Мер вважає, що простір навколо громадського місця був перекритий лише на 40 хвилин, а ті, хто прогулювався біля Білої альтанки й бачив, як відбувається "процедура", помітили, що це було дуже гарно. Нічого неправильного в перекриванні проходу до туристичного об'єкта чиновник не вбачає, адже при проведенні, наприклад, марафонів чи інших заходів у місті теж перекривають дороги — і закликав полтавців бути об'єктивними.

закон, весілля, громада, обмеження

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.