ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:30 02.01


На полтавців у січні-2020 чекають геомагнітні бурі

У січні 2020 року очікуються магнітні бурі та сплески сонячної активності. Про геомагнітну ситуацію на головні свята і Водохреща сказано у прогнозі геомагнітних коливань на січень.

Знаючи цю інформацію, метеозалежні люди зможуть вчасно відреагувати і захиститися від негативного впливу сонця на організм, а також будуть заздалегідь готові до можливого погіршення самопочуття під час геомагнітних збурень.

Прогноз магнітних бур на січень 2020 року

Отже, в січні продовжується тенденція грудня, і місяць порадує нас приємним спокоєм геомагнітної ситуації. Сонце потривожить нас лише кількома слабкими магнітними сплесками протягом місяця. В середині січня хвиля геомагнітних коливань розтягнеться на кілька днів, але їхня сила буде невеликою.

Незначні магнітні коливання можливі у першій і другій декаді січня – 5, 9, 10, а також з 14 по 17-те.

Серйозні магнітні бурі в січні 2020 не прогнозуються.

Як захиститися від впливу магнітних бур

У період магнітних бур навіть у здорових людей може розболітися голова, з'явитися втома і нездужання, а також погіршитися настрій без видимої причини. А ось люди, залежні від перепадів космічної погоди, чіткіше відчувають на собі навіть незначні сплески сонячної активності.

У особливо чутливих людей під час магнітних бур організм реагує гостріше: порушується робота серцево-судинної системи, загострюються хронічні захворювання, може підвищуватися артеріальний тиск і рівень адреналіну в крові, з'являються занепокоєння і страхи.

Щоб уникнути негативного впливу сонця в період магнітних бур, медики рекомендують не навантажувати себе надмірною фізичною роботою, більше відпочивати, уникати стресових ситуацій, а також дотримуватися правильного раціону харчування і водного режиму. Також під час магнітної бурі обмежте далекі переміщення і поїздки і обов'язково тримайте під рукою необхідні ліки.

здоров'я, магнітні бурі

За темою:

  • В Україні коронавірусу, від якого в світі померло 2700 людей, ще немає
  • У полтавських школах скасували карантин
  • На Полтавщині епідпоріг ГРВІ перевищений на 21%
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.