ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:30 02.04


На Полтавщині 15% чоловіків призовного віку не повернулися через систему "Шлях"

Парламентська ТСК у своєму попередньому звіті вказали на недостатню роботу правоохоронних органів стосовно дозволів на виїзд чоловіків призовного віку через систему «Шлях»

Тимчасова слідча комісія ВР України у своєму попередньому звіті проаналізувала порушення законодавства у сфері поводження з гуманітарною та іншою благодійною допомогою.

«Полтавщина» знайомила читачів із висновками ТСК щодо порушень у Полтавській міській раді та Полтавській ОВА

Серед висновків комісії — недостатня робота правоохоронців стосовно надання дозволів на виїзд чоловіків призовного віку через систему «Шлях».

Слідчим відділом Управління СБУ в Полтавській області відомості щодо порушення законодавства у сфері поводження з гуманітарною та іншою благодійною допомогою, а також за фактами організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України з використанням системи «Шлях», в т.ч. можливого зловживання окремими посадовими особами своїх службових повноважень при внесенні відомостей щодо осіб до вказаної системи, до ЄРДР не вносились.

Крім того, варто зазначити, що правоохоронними органами не перевірялася слідчим шляхом і інформація стосовно виїзду чоловіків призовного віку через дозволи системи «Шлях», хоча за офіційною інформацією в Полтавській області один із найбільших відсотків неповернутих чоловіків, який становить понад 15%.

Нагадаємо, що у 2022 році Служба безпеки України в ході спецоперацій одразу у декількох областях України заблокувала три масштабні канали нелегального переправлення за кордон українських громадян призовного віку. Для цього учасники схеми вносили недостовірні відомості до електронної системи «Шлях».

Станом на червень 2022 року начальник ПОВА Дмитро Лунін повідомив, що адміністрація надавала дозволи на виїзд тільки тим чоловікам, які їхали за гуманітарною допомогою. На той момент було надано 100 таких дозволів.

кордон, Шлях, неповернення

За темою:

  • Ремонт серпантину на Червоному Шляху завершать у травні
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.