ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:30 12.01


На Полтавщині 16-17,5% зерна вразив грибок

Фітосанітарна експертиза зерна, проведена у Київській та Полтавській областях виявила, що 16-17,5% зерна вражено грибними патогенами.

Про це йдеться на офіційному сайті Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Також 1-2,6% насіння соняшника вражено бактеріозом та 10,2-23% грибними патогенами; 2,2-3,6% насіння сої - бактеріозом.

Триває обстеження зерносховищ, складських приміщень, перевірка насіннєвого матеріалу, продовольчого та фуражного зерна на наявність комірних шкідників.

Контроль за станом зерна та зернопродуктів, що зберігаються, слід проводити постійно і в разі виявлення живих комірних шкідників приступити до обеззаражування збіжжя через фумігацію дозволеними препаратами відповідно до діючих рекомендацій.

За умови зниження температури повітря до -5-10º С можна провести охолодження зерна пасивним (відчинення дверей, вікон) або активним (вентилювання, пересипання зерна транспортерами) способами, що негативно вплине на розвиток шкідників.

У господарствах здійснюється фітосанітарний нагляд за посівами озимих зернових, ріпаку та багаторічних трав.Топ-5 за тиждень :