ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 07.03


На Полтавщині 20 тисяч га кукурудзи лишилися необмолоченими

 

У Полтавській області сільгоспвиробники восени залишили необмолоченими близько 20 тисяч га. Про це заявив директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОВА Сергій Фролов. За його словами, у зв’язку з цим аграрії збільшать обсяги обробітку ґрунту навесні.

Фролов зазначив, що маючи практично найбільші посіви кукурудзи, дуже складно було її збирати. "Часті планові й позапланові відключення (електроенергії. — Ред.) не давали можливості її везти на сушіння, доводити до товарних кондицій. В області було 529 тис. га посівів кукурудзи. На сьогодні ми маємо проблему, що навесні треба підняти зяб, обробити додатково 300 тис. га. Ще залишилося зібрати близько 20 тис. га кукурудзи, яка стоїть у полі", — сказав він.

Загалом навесні у регіоні планують засіяти 1,4 млн га землі. "Найбільші площі — кукурудза, соняшник, соя, ранні зернові, зернобобові. Крім цього, у нас посіяно понад 220 тис. га озимих культур. Вони на сьогодні перебувають у доброму та задовільному стані", — зазначив чиновник.

агросектор, влада, кукурудза, статистика

За темою:

  • На Полтавщині офіційно завершилася посівна кампанія
  • На Полтавщині посіяно сто відсотків ранніх культур
  • Посівна в області триває: засіяно понад 40 відсотків площ
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.