ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:30 24.08


На Полтавщині будують медовий завод

ПСП «Дружба» (Полтавська обл.) створює медовий завод.

Про це пишуть «Новини Полтавщини»

Як розповів виконавчий директор торгового дому «Меди Межиріччя» Костянтин Ємельянов, на медовому заводі планується проводити гомогенізацію – перемішування меду, щоб затримати процес кристалізації (підготовка до європейських стандартів), проте обладнання для цього поки не поставили.

Зараз на підприємстві працює фінська автоматична установка Paradise Honey для викачування меду на 200 рамок – найбільша в Україні. За зміну обробляють 2 тисячі рамок, це близько 4,5 т меду. За сезон у середньому виготовляють 50-80 т меду. 

«Хоча було прийняте рішення зменшити об’єми промислової пасіки і частина була розпродана, та вирішено утримувати  бджолосімей,  щоб підтримати високу врожайність технічних культур ПСП «Дружба». Проте, як і раніше ми дотримуємося усіх європейських вимог щодо вирощування і перероблювання продукції. Співпрацювали із Українським центром меду. Туди поставляли продукцію і там досліджували її.  Ми ж довели якість до  ГОСТів, європейських вимог. І далі направляли продукцію в Європу по контрактах. 

Але зараз поставки ведемо лише в Україні: Суми, Київ, Кременчук. У нас же вся сертифікована продукція: ми щороку після медозбору зразки здаємо в обласну держпродслужбу. Продукція вищого ґатунку. Ми знаходимось в екологічно чистій зоні», –  поділився Костянтин Ємельянов.

АПК, мед

За темою:

  • Полтавська міськрада відмовилася надати відповідь на запит журналістів
  • COVID-19 перейшов до категорії сезонних захворювань на рівні з ГРЗ
  • У Полтаві вдруге провели унікальну трансплантацію серця
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.