ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 02.05


На Полтавщині через падіння дрона сталася лісова пожежа

На Полтавщині сталася лісова пожежа падіння уламків російського безпілотника. Загалом із початку року в області сталося два загоряння через російські атаки.


Про це повідомили у пресслужбі філії Слобожанського лісового офісу.

За даними підприємства, станом на 1 травня у Полтавській області зафіксували дві лісові пожежі на площі 0,62 гектара. Одну з них спричинило падіння уламків російського БПЛА.

Загалом у лісах Слобожанського лісового офісу, який охоплює Полтавщину та Харківщину, з початку сезону сталося п’ять загорянь на площі 1,67 гектара. Це у 19 разів менше, ніж торік за аналогічний період.

Лісівники пояснюють зменшення кількості загорянь оновленням техніки та посиленням протипожежних заходів. Зокрема, за останні роки лісництва отримали нові пожежні автомобілі, мотопомпи та ранцеві вогнегасники. Також працівники створюють мінералізовані смуги, облаштовують місця відпочинку та патрулюють ліси.

Фахівці також наголошують, що більшість пожеж вдається ліквідувати на ранніх етапах.

війна, ППО, лісова пожежа

За темою:

  • Під час масованого обстрілу Києва загинули полтавці
  • Батьку полеглого захисника з Полтавщини передали нагороду
  • "Дубова варта" у Полтаві висадили нові дерева пам’яті
  • Топ-5 за тиждень :