ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 26.03


На Полтавщині чоловік, який не сплачував аліменти, залишився без житла

Житель Кременчука, який роками забував про аліменти, сплатив понад 175 тисяч гривень боргу, але після того, як державні виконавці описали та реалізували половину трикімнатної квартири – власності боржника.

 

Чоловік роками ухилявся від виконання своїх батьківських обов’язків та аргументував своє небажання відсутністю роботи та грошей. Із вступом у дію законів #ЧужихДітейНеБуває неплатника було внесено до Єдиного реєстру боржників, винесено постанови про тимчасове обмеження у праві керувати транспортним засобом, виїзду за кордон, користуватися зброєю та полювати.  Навіть відпрацювання суспільно корисних робіт не спонукало чоловіка до виконання батьківського обов’язку. 

Після того, як було встановлено, що боржник має ½ частину трикімнатної квартири державний виконавець Автозаводського відділу ДВС Кременчука провів опис даного майна та передав його на реалізацію до ДП "СЕТАМ".

"Після реалізації майна, гроші в сумі понад 175 тисяч гривень було спрямовано на погашення заборгованості по аліментам", - розповів очільник юстиції Полтавщини Олег Тимченко
 

аліменти, гроші, влада, юстиція, діти, закон, житло, Кременчук

За темою:

  • Суспільно-корисні роботи та штрафи: як змусити батьків сплатити аліменти
  •  Полтавець заборгував аліментів на понад 163 тис. гривень
  • Не лише чоловіки: скільки жінок сплачують аліменти на Полтавщині
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.