ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:20 15.11


На Полтавщині цьогоріч знайшли роботу 15 тисяч людей

Обласна служба зайнятості за десять місяців року допомогла працевлаштуватися 15 тисячам людей, зокрема понад 13 тисячам безробітних.

 

Про це повідомили у Полтавському обласному центрі зайнятості.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовані 189 безробітних: із них 22 недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та 167 – працевлаштовані суб’єктами малого підприємництва в пріоритетних видах економічної діяльності.

До профнавчання в області залучені три тисячі безробітних. Участь у громадських та інших тимчасових роботах за 10 місяців року на Полтавщині взяли, за офіціцними даними, 2700 осіб. За направленням служби зайнятості у січні-жовтні 2022 року загалом три тисячі безробітних пройшли професійне навчання. Зокрема 2200 слухачів опанували нові професії або підвищили кваліфікацію у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. 

Протягом десяти місяців нинішнього року послуги обласної служби зайнятості отримали понад 52 тисячі людей, які шукали роботу. Із них 45,5 тисяч мали статус зареєстрованого безробітного. 

Від 4400 роботодавців області за цей час надійшло 19700 пропозицій роботи.

робота, зайнятість, статистика, допомога

За темою:

  • Цьогоріч на Полтавщині нову роботу знайшли понад 16 тисяч людей
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.