ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:15 10.11


На Полтавщині - дефіцит лікарняних ліжкомісць, забезпечених киснем

Директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Лисак зазначив, що епідситуація нині є напруженою, рівень захворюваності зростає. Збільшилася завантаженість ліжкомісць, забезпечених киснем.

Про це він розповів на засіданні регіональної комісії ТЕБ та НС.

Сьогодні цей показник сягає 61,3%. До межі «червоної» зони лишилося буквально 4%. Ми перевищуємо показник за рівнем госпіталізації. Використання кисню постійно збільшується. Вжиття додаткових заходів на місцях, щоб не перейти до «червоної» зони, украй важливі. Потрібно активізуватися й ухвалювати по кожній території конкретні рішення, щоб зменшити ризики інфікування, – сказав Віктор Лисак.

 

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов наголосив на недопущенні відключення від електропостачання закладів охорони здоров’я області.

  Відповідно до протоколу Державної комісії з питань ТЕБ та НС на регіональних комісіях це питання потрібно порушити, а також розробити обласні та районні алгоритми забезпечення цих установ джерелами альтернативного електропостачання. Всі медзаклади необхідно обладнати альтернативними джерелами енергії. Регіональні постачальники не мають допускати відключення від електропостачання закладів охорони здоров’я, особливо тих, які в своєму складі мають відділення/палати інтенсивної або реанімаційної допомоги, а також надають допомогу пацієнтам із COVID-19, – сказав Олег Синєгубов.

 

Очільник області наголосив, що в медичних установах потрібно в тестовому режимі перевірити альтернативні джерела електроживлення, щоб не виникало перевантажень і збоїв. Особливу увагу приділити лікарням, які надають допомогу хворим на COVID-19.

медицина, кисень, ковід

За темою:

  • COVID-19: минула доба в області принесла 32 смерті від ускладнень хвороби
  • За добу на Полтавщині виявили 931 новий випадок захворювання на COVID-19
  • COVID-19: минулої доби в області від ускладнень померло четверо
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.