ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:15 19.12


На Полтавщині діють 6778 ліцензій на торгівлю алкоголем і сигаретами

Роздрібна торгівля алкогольною та тютюновою продукцією: цьогоріч на Полтавщині оформили понад 6300 ліцензій.

 

Із початку поточного року платникам надано адміністративні послуги стосовно оформлення ліцензій на право провадження діяльності у сфері торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами, пальним та зберіганням пального. Заступник начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Олег Волошинов повідомив, що за 11 місяців 2022 року згідно вимог законодавства суб’єктами господарювання оформлено 6336 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольною та тютюновою продукцією (зокрема – 3759 ліцензій на право торгівлі алкогольними напоями та 2577 – тютюновими виробами).

На початок грудня поточного року на території Полтавської області налічується 6778 діючі ліцензії на право роздрібної торгівлі (в тому числі 3924 – на право торгівлі алкогольними напоями, 2854 – тютюновими виробами).

За січень-листопад цього року у відповідності до поданих суб’єктами господарювання документів оформлено 23 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі пальним та 231 ліцензія на право зберігання пального.

На перше грудня 2022 року на території Полтавської області налічується 328 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі пальним, 2203 ліцензії на право зберігання пального.

За 11 місяців року анульовано 802 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольною та тютюновою продукцією та 109 ліцензій на право здійснення оптової та роздрібної торгівлі пальним та зберігання пального.

ДПА, бізнес, ліцензія, алкоголь, тютюн

За темою:

  • Ferrexpo знову стала найбільшим платником податків на Полтавщині
  • Веревський хоче зробити "Кернел" приватною компанією
  • КВБЗ поставив іще 15 новеньких вагонів для "Укрзалізниці"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.