ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:30 10.02


На Полтавщині досі не працює проект "Муніципальна няня"

Цьогоріч із першого січня Уряд запустив новий вид соцпідтримки батьків – "муніципальна няня". Проте і в лютому на Полтавщині цей проект досі не працює.

Як нам повідомили в Управлінні соціального захисту населення Шевченківської районної в місті Полтава ради, на сьогодні  грошова допомога від держави новоспеченим батькам не виплачувалася.

До того ж, нам повідомили про нові суворі вимоги до няні.

Так, щоб отримати гроші, батькам потрібно самостійно знайти досвідчену няню... з відповідною педагогічною освітою, досвідом роботи та відкритим ФОП (фізична особа підприємець) з освітніми послугами (!).

Лише з такою нянею можна укласти офіційний договір про працевлаштування.

Ми навіть не бачили цього проекті в «Урядовому кур'єрі». Поки що цей проект у нас не працює

- зазначили в Управлінні.

Нагадаємо, раніше Мінсоцполітики оприлюднило про новий вид підтримки українських сімей, в яких народжуються діти. Кошти на послуги муніципальної няні повинні були виплачувати з січня цього року, незалежно від того, чи виходить мама на роботу, чи залишається у декретній відпустці.

На програму у держбюджеті на 2019 рік уряд заклав 500 млн грн. Щомісяця держава виплачуватиме сім'ям 1626 гривень на відшкодування послуг няні. Ця сума дорівнює прожитковому мінімуму на дітей віком до 6 років.

Було зазначено, що батькам необхідно подати документи до відділення соцзахисту за місцем проживання: копію договору з нянею, свідоцтво про народження дитини, копію сторінок паспорту мами, підтверджуючі документи про оплату послуги няні - виписку з банківського рахунку, розрахункову квитанцію.

Муніципальна няня

За темою:

  • Тисячне весілля в рамках проекту "Шлюб за добу" зареєстрували у Полтаві
  • На Полтавщині 949 пар скористалися послугою "Шлюб за добу"
  • На Полтавщині 935 пар наречених уклали "Шлюб за добу"
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.