ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:30 04.02


На Полтавщині дозволили рух по Дніпру у світлий час доби

На території Полтавської області, нагадаємо, діє заборона руху всіх суден на судноплавних ділянках Дніпра та її притоках. Рух можливий виключно у світлий час доби, після отримання дозволу.

 

Про дозволи для виходу на Дніпро повідомили у Полтавській районній військовій адміністрації.

Механізм отримання дозволу визначений наказом Полтавської обласної військової адміністрації спільно з Оперативно-тактичним угрупованням "Суми". Документ датований 10 жовтня 2023 року. Згідно з ним, для отримання дозволу, судновласник має звернутися  до Полтавської ОВА із заявою.

За період дії спільного наказу до Полтавської ОВА надійшло 26 заявок від судновласників щодо виходу 72 суден на Дніпро.

У квітні 2023 року Рада оборони області послабила обмеження для спортивних цілей, щодо тренувань на маломірних суднах й рухатися водоймами. При цьому, заборона наближатися до мостів на відстань до 100 метрів залишається.

Спортсменам дозволили рухатися водоймами на несамохідних суднах, парусних суднах, а також моторних суднах (гребних човнах, байдарках, каное, каяках, катамаранах, катерах тощо).

Спортивні установи мають попереджувати Управління Служби безпеки у Полтавській області та поліцію про змагання в акваторії та межі, де їх влаштовують. Графік змагань та тренувань також потрібно погоджувати з обласною військовою адміністрацією.

війна, безпека, дозвіл, Дніпро, спорт

За темою:

  • Полтаву відвідав посол Франції
  • Полтавців попереджають про небезпеку тонкої криги на річці
  • Полтавські депутати вирішили надати фінансову допомогу силовикам
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.