ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 17.01


На Полтавщині двоє місцевих жителів готували диверсії 

Учаснику незаконного збройного формування повідомлено про підозру. За грошову винагороду завербовані агенти згодилися підшукати на Полтавщині об’єкти важливого оборонного значення з метою їх знищення.

 

За процесуального керівництва Полтавської обласної прокуратури 44-річному учаснику незаконного збройного формування "Міністерства державної безпеки Донецької народної республіки" повідомлено про підозру в організації диверсії. Про це повідомили в обласній прокуратурі.

За даними слідства, упродовж липня — жовтня 2022 року зловмисник (на фото), перебуваючи на тимчасово непідконтрольній українській владі території Донеччини, для виконання диверсійної роботи налагодив контакти з двома жителями Полтавської області, якими керував дистанційно.

За грошову винагороду завербовані агенти погодилися підшукати на Полтавщині об’єкти важливого оборонного значення з метою їх подальшого знищення. Розрахунок за виконану роботу мав відбуватися у безготівковий спосіб шляхом перерахування коштів на спеціально відкриті банківські картки. Проте злочинні наміри фігуранта були своєчасно виявлені правоохоронцями.

Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Вирішується питання додаткової кваліфікації протиправних дій вказаної особи. Слідчі дії здійснюються Управлінням Служби безпеки України в Полтавській області.

війна, колаборанти, СБУ, прокуратура, диверсія

За темою:

  • Вибухи лунали на Полтавщині у ніч на 17 травня
  • Під Миргородом уламки ворожої ракети знищили будинок
  • Полтавський лікар змінив професію і знищує ворогів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.