ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:15 25.01


На Полтавщині формують бригаду тероборони

На Полтавщині бригаду територіальної оборони укомплектували на 70% особовим складом. Вона складатиметься з 5 батальйонів і управління бригадою. Їх розташують у районах та обласному центрі.

Всі 6 підрозділів мають розміститися в пунктах постійної дислокації.Будівлі, де розмістять батальйони, повинні відповідати вимогам та критеріям, які визначені Міністерством оборони України.

Зокрема, має бути кімната для зберігання зброї, повідомили у  Полтавській ОДА.

Питання положень Закону України “Про основи національного спротиву” та забезпечення діяльності підрозділів територіальної оборони обговорили в облдержадміністрації під час онлайн-наради з представниками силових структур, командирів військових частин, керівництвом бригади та головами райдержадміністрацій і територіальних громад.

Заступник директора Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами ОДА Геннадій Безуглий зазначив, що наразі в країні організація заходів ТрО здійснюється відповідно до Закону України “Про основи національного спротиву”, і відповідальними за цей напрям роботи є не лише військові, а й органи виконавчої влади та місцевого самоврядування.

“Відповідно до планів, ми готові до виконання завдань, які будуть визначені керівництвом держави. Батальйони тероборони на 70% укомплектовані особовим складом. Тривають роботи щодо їх подальшої комплектації. Спільно з райдержадміністраціями і територіальним громадами визначені місця розташування батальйонів бригад ТрО та виділені приміщення у чотирьох районах області та в Полтаві. Триває процедура укладання договорів оренди та технічного оснащення”, – розповів Геннадій Безуглий.

На чергову сесію обласної ради планують винести питання щодо виділення коштів для забезпечення бригади територіальної оборони. Кошти виділятимуть відповідно до поданих пропозицій. Зокрема, насамперед враховуватимуть першочергові потреби бригади.

армія, тероборона

За темою:

  • Комплекти військового однострою отримали полтавські захисники
  • У Миргороді на блок-постах роздають повістки
  • У Полтаві 19 травня проведуть благодійну акцію
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.