12:00 01.01 1364
Учора, 31 грудня, об 11:15, до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу по вулиці Хоріва в селі Устимівка Кременчуцького району.
Про це повідомляє ДСНС України в Полтавській області. Рятувальники, які прибули за вказаною адресою, одразу ж приступили до розвідки та гасіння. Через сильне задимлення вони працювали у апаратах захисту органів дихання та зору.
Силами вогнеборців об 11:50 займання було локалізовано, а о 12:50 ліквідовано. Не допущено розповсюдження вогню та врятовано житловий будинок. Вогнем знищено покрівлю на площі 70 кв.м.
До ліквідації наслідків загорання було залучено четверо бійців особового складу 6-го державного пожежно-рятувального посту та одиницю техніки.
Травмованих та загиблих внаслідок події немає. Причина загорання встановлюєтся.
Діва українського стендапу Лєра Мандзюк 16 квітня привезе у Полтаву фосий і яскравий «Культурний стендап»
18:31 10.04
Де можна освятити паски в Полтаві
17:45 07.04
У Полтаві випустили на волю сотні кажанів
16:00 05.04