ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:45 29.05


На Полтавщині готуються до подальшого послаблення карантину

Вжиті обмежувальні заходи дали позитивний результат - серед полтавців не зафіксували нових хворих на COVID-19. Розпочалося ІФА-тестування, яким охоплять передусім медиків та правоохоронців.

Про це та інше йшлося на черговому брифінгу в ОДА.

У роботі онлайн-брифінгу брали участь голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота. 

Отож, в Україні на даний час зафіксовано 22811 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Із них 679 - летальних, 8934 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 429 нових випадків. Найбільше у Чернівецькій області - 3259, у м.Київ - 2849, Рівненській - 1628, Львівській - 1563, Київській - 1535, Івано-Франківській області - 1360, Тернопільській - 1145, Харківській - 1011, Вінницькій - 957, Дніпропетровській - 930.

За останню добу на Полтавщині не зафіксовано нових хворих. Загалом, від початку карантину в області було 268 випадків захворювання. Загалом одужали вже 244 наших земляків, а продовжують хворіти 11 людей.

Область готується до подальшого послаблення карантину, зазначалося на брифінгу. Це рішення буде прийнято на засіданні спеціальної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА, повідомив, що спільно із органами місцевого самоврядування вирішать всі заходи адаптивного карантину. Так, на Полтавщині розпочалося ІФА-тестування:12 установ мають право і можливість це робити. Тестуватимуть безпосередньо це медичний персонал та правоохоронців, які стикалися, або могли стикатися із інфікованими на COVID-19.  

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради, сказав, що Полтава має можливість виходити з карантину однією із перших і таким чином повертатися до нормального звичного життя.

Отож, із 1 червня буде дозволено: роботу закладів фізкультури і спорту, спортзалів, фітнес-центрів (крім проведення групових занять з кількістю учасників більше ніж 10 осіб); відвідування занять в групах до 10 осіб в закладах освіти, проведення професійно-практичної підготовки та державної кваліфікаційної атестації; перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та дальньому) в межах кількості місць для сидіння; міжобласні пасажирські перевезення автотранспортом між регіонами в межах кількості місць для сидіння.

Голова обласної ради Олександр Біленький нагадав: 3 червня відбудеться сесія обласної ради, де розглянуть чимало важливих питань. Головні з них – це перерозподіл коштів ..на комунальні заклади обласної комунальної власності. І  співфінансування ЦНАП.  

карантин, другий етап, послаблення

За темою:

  • У Полтаві підтвердили новий випадок коронавірусу
  • За добу зафіксували ще один випадок коронавірусу
  • Через карантин перенесли роботу археологічної школи
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.