ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 12.06


На Полтавщині готуються відзначити 300-річчя Григорія Сковороди

Відбулося друге засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди.

 

Участь у засіданні взяли заступник голови Полтавської облдержадміністрації Катерина Рижеченко та директор Департаменту культури і туризму ОДА Ірина Удовиченко.

Учасники зібрання в онлайн-режимі обговорили питання фінансування об'єктів, пов'язаних зі Сковородою. Катерина Рижеченко зазначила, що з бюджету області планується профінансувати культурно-масовий захід у Чорнухах.

Як поінформувала Ірина Удовиченко, у Чорнухах планують зробити капітальний ремонт приміщення та прилеглої території комунального закладу "Центр культури і дозвілля". Для цього залучать субвенцію соцекономрозвитку народного депутата Максима Березіна в сумі 10 млн грн. З обласного бюджету виділять кошти на реставрацію очеретяних дахів на батьківській садибі Сковороди.

Лохвицька громада виділить кошти на фінансування  заходів, пов'язаних з відзначенням ювілею філософа. Зокрема, проведе благоустрій прилеглої території біля пам'ятника Сковороді.

За результатами наради пропозиції передадуть до Кабінету Міністрів України.

влада, пам'ять, ювілей, Григорій Сковорода, Чорнухи

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.