ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:15 10.06


На Полтавщині реорганізують навчальні заклади

В Полтавській області із 2024 року мають запрацювати початкова школа, гімназії та ліцеї. Це буде згідно із законом "Про повну загальну середню освіту", який ухвалили торік.

Нині у регіоні визначили орієнтовну їхню кількість, каже головна спеціалістка відділу обласного департаменту освіти Ірина Вовк. Від першого до четвертого класу діти навчатимуться у початковій школі, середні класи – у гімназіях, а в ліцеях – старшокласники.

У Решетилівському ліцеї навчається майже 700 дітей. У кожному класі є кілька паралельних, де навчається від 17 до 34 школярів.

"На сьогодні 695 дітей – це, практично, на межі максимального навантаження", - говорить заступниця директора Решетилівського ліцею Жанна Рак.

Із 2024-го року у цьому закладі мають лишити тільки 10-й та 11-й класи.

"Початкова школа забезпечує здобуття початкової освіти, гімназія забезпечує здобуття базової середньої освіти, і ліцей, що забезпечує здобуття профільної середньої освіти. При цьому початкова школа функціонує як окрема юридична особа або як структурний підрозділ гімназії. Гімназія та ліцей функціонують як окремі юридичні особи. Ця норма набирає чинності з 1 вересня 2024-го року", - каже головна спеціалістка відділу обласного департаменту освіти Ірина Вовк.

Як повідомляє Суспільне Полтава, у Решетилівській громаді буде єдиний ліцей для старшокласників.

"Є вимога щодо кількості класів на паралелі. На сьогодні прописано, що має бути не менше чотирьох класів на паралелі. Це єдиний заклад у нашій громаді, де є класи на паралелі", - пояснює начальниця відділу освіти Решетилівської громади Алла Костогриз.

Згідно із законом, у майбутніх ліцеях мають навчати за профілями.  

освіта, реорганізація

За темою:

  • Освітній скандал: на Миргородщині протестують селяни
  • Что значит качественное образование для детей разных возрастов
  • Полтавські школярі - серед рекордсменів по тривалості навчального року
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.