ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:00 22.07


На Полтавщині кандидатка від "Слуги Народу" звинуватила ОВК у фальсифікації

Скандал на виборах: кандидатка по 148-му округу, журналістка Анастасія Ляшенко стверджує, що в ОВК організували роботу з підробки протоколів на користь Фахраддіна Мухтарова - її конкурента у боротьбі за перемогу.


 
За словами  Ляшенко, протоколи, де вона має більшість голосів, начебто повертають на ДВК доопрацьовувати, однак фактично цього не роблять, а лише корегують їх на користь іншого кандидата.

Наразі залишилось недоопрацьованими понад півсотні протоколів, що можна побачити на сайті ЦВК. ОВК підрахунок призупинила, будівлю зачинено. Місцеві люди організували нічне чергування, щоби працівники ОВК не зібралися, як кажуть, по-тихому.

За інформацією Ляшенко, її штаб вів паралельний підрахунок голосів, а також на дільницях працювали спостерігачі, тому є докази — протоколи з дільниць.

"У мене на руках є оригінали протоколів-первинок, які нам давали наші спостерігачі з дільниць. Я збираюся зараз буквально кожній людині віддати в руки ті протоколи. Посаджу їх у ОВК, і вони будуть чекати, коли та ОВК збереться, бо, я так розумію, вони можуть зібратися о 7-й, 8-й, 12-й ночі на якесь своє засідання і довносити оці протоколи тільки вже зі своїми змінами. Будемо моніторити, щоб наші цифри в протоколах співпадали з тими, які подаються на ЦВК", — зазначила Ляшенко. 

У Полтавському обласному Штабі Політичної партії "Слуга Народу" занепокоєні цією ситуацією. Його керівник Юрій Бражник на підтвердження надав журналістам протоколи з одних і тих же дільниць, де не співпадають цифри. Також він звернувся до ЗМІ, поліції та громадськості, аби вони зважили на недопущення відвертих правопорушень.

 

вибори, скандал, Анастасія Ляшенко, фальсифікація, поліція, влада

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.