ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:03 14.05


На Полтавщині ліквідували пожежу у багатоповерхівці

Під час пожежі у багатоповерховому житловому будинку у Кременчуці вогнеборці врятували чоловіка з ознаками отруєння продуктами горіння.

13 травня о 19:53 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу квартири у багатоповерховому будинку за адресою: Квартал 278, Кременчук. Займання  виникло в одній із квартир на першому поверсі 9-поверхового житлового будинку.

Для проведення розвідки місця події та ліквідації пожежі залучалася ланка газодимозахисної служби. Під час гасіння пожежі  вогнеборці виявили постраждалого власника квартири - 63-річного чоловіка, який хоча й отримав отруєння продуктами горіння, від госпіталізації відмовився.

Через сильну задимленість у коридорі,  рятувальники провели евакуацію мешканців під’їзду. Загалом вогнеборці вивели на свіже повітря шістьох людей із трьох верхніх поверхів.

Силами бійців ДСНС займання площею 30 кв.м.  було о 20:09 локалізовано, а о 20:42 ліквідовано.  До гасіння залучалися 5 чоловік особового складу.

Ймовірною причиною пожежі, на думку фахівців, стала власна  необережність господаря під час паління, повідомляє прес-служба обласного управління ДСНС.

пожежа, ДСНС, рятувальники, Кременчук

За темою:

  • У Кременчуці на залізниці сталась пожежа
  • У Супрунівці згорів Opel: у салоні було тіло чоловіка
  • У Лохвиці після пожежі в будинку знайшли тіло чоловіка
  • Топ-5 за тиждень :









    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.