ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 04.03


На Полтавщині лишилося відремонтувати 50 км траси Київ-Харків-Довжанський

У межах Полтавщини лишилося відремонтувати 50 км траси Київ-Харків-Довжанський (від Полтави до Чутового). За дорученням Президента дорога Київ-Харків-Довжанський має бути відремонтована до кінця 2021 року повністю.

Тож основні роботи цьогоріч триватимуть на території Харківщини.

 

Як повідомили у Полтавській ОДА, 3 березня у Харківській обласній державній адміністрації відбулася спільна нарада керівництва Полтавської та Харківської областей та підрядної організації щодо ремонту траси міжнародного значення М03 Київ – Хаків – Довжанський.

У 2020 році в Полтавській області відремонтовано та збудовано 337 кілометрів державних і місцевих доріг. Це майже втричі більше, ніж минулого чи позаминулого років. У розбудову доріг Полтавщині вкладено рекордні інвестиції – 8,4 млрд грн.

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов розповів, що минулого року було повністю відремонтовано й запущено рух трасою М03 від Полтави до Києва. У Полтавщини є досвід швидкого вирішення питань, що стосуються будівництва траси.

«Органи влади мають забезпечити роботу так, щоб підрядна організація займалася лише будівництвом, а не вирішувала проблеми з виділенням земель, мережами та іншим, – розповів Олег Синєгубов. – У нас в області є координатор, який вирішує всі проблеми, що виникають в ході реконструкції».

«Відновлення дороги М03 пріоритетне для Президента України. Як органи обласної влади ми готові сприяти прискоренню будівництва», – зазначила голова Харківської ОДА Айна Тимчук.

 

ремонт, Київ-Харків-Довжанський

За темою:

  • В області очікують на хуртовини, замети та ожеледицю
  • Для прибирання снігу з доріг області планують залучити сотню спецмашин
  • У Полтаві місцеві жителі вимагають відремонтувати дві вулиці
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.