ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 11.12


На Полтавщині масово перевірятимуть громадські заклади на пожежну безпеку

До 26 грудня представники ДСНС області проведуть перевірки закладів великого скупчення людей на дотримання правил безпеки. Насамперед – пожежної.

Про це повідомив заступник начальника ГУ ДСН Полтавщини Володимир Гришанін на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області.


Перевірятимуть дитячі садки, школи, професійно-технічні та вищі навчальні заклади, гуртожитки. Також лікарні та об’єкти соціального захисту, ринки й розважальні заклади.

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов закликав всіх керівників відповідних установ і організацій сприяти цим перевіркам.

"Враховуючи трагічні події в Одесі, хочу наголосити, що в питанні безпеки – компромісів не повинно бути. Є моменти, що залежать від нас і  ми повинні їх виконати на 100%. Нині питання протипожежної безпеки – найважливіше. Закликаю всіх керівників структурних підрозділів, підприємств, установ та організацій сприяти цим перевіркам. Це вимога прем’єр-міністра й вона повинна бути виконана"

– сказав Олег Синєгубов. 

Очільник області додав, що кожен керівник навчального закладу, установи охорони здоров’я та об’єктів соціального спрямування несе особисту відповідальність за безпеку.


 

пожежна безпека, перевірка, ДСНС

За темою:

  • У Полтаві виявили порушення карантинних вимог у транспорті
  • Недотримання карантину: у Миргороді склали адмінпротокол
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.