ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 21.09


На Полтавщині мати школяра сильно побила вчительку. ВІДЕО

У Чутівському районі Полтавщини, в селі Скороходове, мати учня місцевої школи побила вчительку Марину Знахаренко до непритомного стану. До справи долучилися правоохоронці.

Точну причину своєї агресії нападниця пояснити не змогла: спочатку вона сказала, що її дитину побили у школі, а потім — що ця вчителька нібито загравала з її чоловіком. Мати учня прийшла посеред заняття, а після прохання вчительки зачекати — почала нецензурно лаяти педагога.

Свідками побиття стали колеги Марини і діти. Постраждалу без свідомості відвезли до лікарні, де їй діагностували струс мозку і вивих шийного суглоба.

Як повідомив телеканал "Україна", відтягувати неадекватну жінку від учительки довелося відразу чотирьом її колегам.

"Намотала моє волосся на свою руку. Я лежала на підлозі, вона мене била ногами. Потім я прийшла до тями, встала біля стіни. Вона взяла мене і почала бити головою об стіну", — заявила потерпіла.

Сином нападниці є хлопчик із затримкою психомоторного розвитку. Ігор Знахаренко стверджує, що жодних конфліктів у Марини з мамою дитини не було. Він каже, що за пару днів до події педагог зателефонувала нападниці, тому що хлопчик щодня носив одночасно всі зошити і підручники.

"Я вже потім звернувся в поліцію з питаннями. І лише згодом нападницю повезли на експертизу і виявили алкоголь у крові. За її словами, причиною конфлікту стало те, що її дитина прийшла додому і поскаржилася на побиття у школі. Друга причина — що нібито моя дружина дзвонила її чоловіку, але це цілковита брехня", — пояснив чоловік постраждалої Ігор.

скандал, школа, побиття, Скороходове, діти, поліція, лікарня

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.