ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 29.05


На Полтавщині мешкають понад сто опікунів-переселенців

На Полтавщині є 142 прийомні сім’ї та діють дитячі будинки сімейного типу. А також - 14 сімей патронатних вихователів.

 

До Полтавщини переїхали із зон бойових дій 14 прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу. У них виховують 64 дитини-сироти, дітей, позбавлених батьківського піклування. Крім того, на території області проживають 109 опікунів-переселенців, які виховують 153 дитини. Про це повідомляє пресслужба Полтавської обласної військової адміністрації.

Питання підтримки сімейних форм виховання та влаштування дітей-сиріт у родини обговорили на зустрічі заступник начальника Полтавської ОВА Олексій Бруслик і керівники "SOS Children’s Villages International".

Олексій Бруслик зауважив, що в області активно розвиваються сімейні форми виховання:

 - Наша основна мета – дати дитині сім’ю, в якій вона буде в безпеці і добробуті. Майже 2 тисячі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, виховують у сім’ях опікунів, прийомних родинах і дитячих будинках сімейного типу. В нас діють 142 прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу, 14 сімей патронатних вихователів. Але через повномасштабну війну з’явилися нові виклики, кількість сиріт збільшується. Крім того, на Полтавщині багато внутрішньо переміщених сімей із дітьми, які втратили дім, роботу, соціальну підтримку. Прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу, опікунські родини теж змушені були переміститись з інших регіонів через війну.

На зустрічі сторони домовилися й надалі сприяти створенню нових прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, проводити рекрутинг та навчання кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователі, впровадити програму популяризації сімейних форм виховання. Крім зйомки соціальних роликів для роз'яснення пріоритетності усиновлення дитини, домовилися провести низку зустрічей у громадах та колективах.

діти, родина, переселенці, сироти

За темою:

  • Полтавщина запровадила нову соціальну послугу для ветеранів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.