ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:04 01.02


На Полтавщині можуть знизити ціну на проїзд областю

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко хоче домовитися з перевізниками про зниження вартоісті проїзду на обласних маршрутах. Причина - зниження вартості пального.

Валерій Головко, голова Полтавської облдержадміністрації, хоче переглянути ціни на проїзд у громадському транспорті, що працює на обласних маршрутах. Про це він говорив на апаратній нараді.

Підстава для такого аналізу - зниження ціни на пальне, що спостерігається останнім часом. Тому очільник області пропонує зустрітися із перевізниками і обговорити питання щодо зниження вартості проїзду.

Основною складовою вартості проїзду на сьогодні залишається пальне, знаю, що зарплату водіям власники не підіймали. Перевізники дуже оперативно реагують на збільшення вартості бензину, солярки, газу, миттєво підвищуючи ціну за проїзд. А от коли ціна на пальне знижується, зменшувати проїзд ніхто не поспішає. Тому обласна влада в цьому плані повинні бути регулятором, а не лише спостерігати за ситуацією і виконувати роль статиста.

Головко дав доручення першому заступнику Пісоцьому проаналізувати вартість проїзду в транспорті і вже цього тижня зібратися з перевізниками та переглянути тарифи на перевезення пасажирів у бік зменшення.

Лесь ГАВРИЛОВ

проїзд, транспорт, ОДА, Головко

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.