ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:15 07.02


На Полтавщині на 16% зросла захворюваність на ГРІ

За даними ДУ "Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України", в області триває ріст захворюваності на гострі респіраторні інфекції (ГРІ). А в двох районах спостерігається перевищення епідемічного порогу ГРІ.

Показник по області є нижчим за епідпороговий, однак у двох адміністративних територіях (у Великобагачанському та Пирятинському районах) спостерігається перевищення епідемічного порогу.

За минулий тиждень на Полтавщині на ГРІ захворіло 7 тисяч 2 особи (захворюваність зросла на 16%), показник склав 493,4 на 100 тисяч населення (на 38% нижче за епідпороговий).

Дітей захворіло 4533, що складає 65% від кількості тих, хто захворів.

При цьому найвищі показники захворюваності спостерігаються серед дітей шкільного віку від 5-ти до 14-ти років (серед них захворюваність зросла за тиждень на 40%), а в попередні тижні найвищі показники були серед дітей від 0 до 4-ох років.

Госпіталізовано 313 хворих (4,5% від усієї кількості тих, хто захворів).

Епідпороги захворюваності перевищено у В.Багачанському районі (показник склав 826,4 на 100 тисяч населення – у 1,5 рази вище, ніж по області та на 10% більше за епідпороговий) та Пирятинському районі (показник – 756,0 на 100 тисяч населення, що на 20% більше за епідпороговий).

У місті Кременчуці, згідно з рішенням міськвиконкому, на карантин з профілактичною метою закрито усі 29 шкіл, хоча наразі показники захворюваності в місті є нижчими за епідпороговий, повідомив прес-центр ДОЗ Полтавської ОДА.

здоров'я, діти, карантин, ГРІ, статистика

За темою:

  • Минулого тижня на Полтавщині госпіталізували 259 осіб із ГРВІ
  • За тиждень в області госпіталізували 227 хворих на ГРВІ
  • Минулого тижня на Полтавщині зафіксували 12 випадків кору
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.