ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:30 22.12


На Полтавщині найбільша смертність - у Гадяцькому та Чорнухинському районах

Фахівці Державної служби статистики України та Українського центру суспільних даних оприлюднили результати масштабного дослідження, присвяченого вивченню причин такої смертності серед українців.

Полтавців стає з кожним роком менше. За даними обласного управління статистики чисельність населення в Полтавській області на 1 листопада 2019 р. склала 1 389 289 осіб. Протягом січня-жовтня  чисельність населення зменшилася на 11 150 осіб. Зменшення чисельності населення області відбулося за рахунок природного скорочення - 11 485 осіб, водночас зафіксовано міграційний приріст населення - 335 осіб.

Проаналізувавши масиви даних за рік, автори дослідження дійшли висновку, що головною причиною смертей є хвороби системи кровообігу. Онкологічні захворювання – на другому місці.

Також є дані смертності по регіонах України з розрахунку на 100 тисяч населення.

Виявляється, що на території Полтавщини найбільша смертність у Гадяцькому (2411 осіб з розрахунку на 100 тис.), Чорнухинському (2365) та Глобинському районах (2303).

Найменше помирають у Кременчуці (1375) та Полтаві (1383).

 

Такі цифри можуть пояснюватися тим, що в сільських районах проживає більше старішого населення, а в містах -  більше молоді.

Другий фактор – краща система медичної допомоги у Кременчуці та Полтаві.

статистика, смертність

За темою:

  • Антирекорд: полтавець їхав зі швидкістю 210 км/год трасою Київ-Харків
  • Полтавці лідирують за надоями молока
  • Коронавірус на Полтавщині: статистика по районах
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.