ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 08.04


На Полтавщині наклали 24000 гривень штрафа за недопуск на підприємство

На Полтавщині через безпідставний недопуск працівників Держпродспоживслужби для перевірки за обґрунтованою скаргою фізичної особи на юридичну особу накладено штраф у розмірі 24 тисячі грн.

На суб’єкта господарювання наклали 24000 грн штрафа за недопуск інспекторів на підприємство, згідно з рішенням суду.

У грудні 2016 року за обґрунтованим зверненням громадянина працівники Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області запланували здійснення комісійного виїзду на одне з підприємств для здійснення контролю потужності з виробництва молочних продуктів, зокрема, вершкового масла.

У проведенні перевірки керівник cуб`єкта господарювання безпідставно відмовив фахівцям Держпродспоживслужби.

Підприємство намагалося оскаржити дії Головного управління в суді. Згідно з п.15 ч.1 ст.64 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» відмова у допуску посадових осіб компетентного органу до здійснення державного контролю з підстав, не передбачених цим Законом, тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб у розмірі від дванадцяти до п’ятнадцяти мінімальних заробітних плат.

Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області у грудні 2016 року звернулося з відповідним позовом до Полтавського окружного адміністративного суду. У червні 2017 року позов було задоволено.

Після звернення суб’єкта господарювання до суду Полтавський окружний адміністративний суд у лютому 2017 року встановив правомірність дій Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.

Суб’єкт господарювання направив справу на апеляційний розгляд. У травні 2017 р. Харківський апеляційний адміністративний суд постанову Полтавського окружного адміністративного суду залишив без змін.

Потім підприємство подало касаційну скаргу. У лютому 2018 року за рішеннями судів першої та апеляційної інстанцій погодився і Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду.

суд, штраф, перевірка, Держпродспоживслужба

За темою:

  • У Полтаві вночі патрульні зупинили водія під дією наркотиків
  • З полтавського підприємства стягнуть понад 800 тисяч гривень штрафу
  • Полтавського таксиста оштрафували на 17 тисяч
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.