ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 03.01


Кабмін: на Полтавщині не дорожчатимуть хлібобулочні вироби

Природний газ продаватимуть підприємствам хлібопекарської галузі Полтавщини за пільговим тарифом у 25 тис. гривень за тисячу кубів. Мета - щоб не дорожчали хлібобулочні вироби.

Наприклад, хлібокомбінат «Кулиничі» на грудень закупив газ по 36 тис. грн й готувався до ціни у 72 тис. грн з одночасним подорожчанням продукції на 15-18%.

Початок 2022 року пройде без істотного підвищення вартості на хлібобулочні вироби. Кабінет міністрів України встановив пільговий тариф на природний газ для підприємств хлібопекарської галузі. Тариф до 31 березня 2022 року становитиме 25 тис. грн за 1000 кубометрів.

Детальніше розповів Полтавщині керівник ТОВ «Полтавський хлібокомбінат «Кулиничі» Олександр Козуб:

— Газ на грудень ми придбали за ціною 36 тис. грн за 1000 кубометрів. На 10 днів ми уже закупили за ціною 47 тис. грн. Коли газ почав коштувати понад $2000, то нас готували до ціни в січні на рівні 72 тис. грн. Ми вже готувалися до подорожчання продукції на 15-18%. Однак після гарантування нам пільгової ціни — подорожчання не буде. Навіть враховуючи, що ціна на борошно пішла нагору. Допомагає нам і те, що ми зараз опалюємо приміщення від котельні, яка працює на щепі. Це дозволило економити 8-9 тис. кубів газу щомісяця.

Як бачимо, Кабміну вдалося на словах вирішити проблему, хоча урядовці ще не вирішили механізм компенсації продавцю природного газу. Ймовірно, як і у випадку з теплокомуненерго, це знову відбудеться за рахунок бюджету.

газ, тариф, хліб, ціна

За темою:

  • У "Полтавагазі" повідомляють про чергових шахраїв
  • Крадій поцупив гроші з каси продуктового магазину. ВІДЕО
  • Зберігати спокій. Жителів Гадяччини попередили про вогняний факел
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.