ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:45 22.08


На Полтавщині обговорили реалізацію законів щодо прав дітей

За участі заступника Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Світлани Глущенко відбулося засідання круглого столу "Захист права дитини через реалізацію заходів, передбачених законами #ЧужихДітейНеБуває" за участі керівників головних територіальних управлінь юстиції, керівників управлінь ДВС у Полтавській, Волинській, Харківській та Кіровоградській областях та представників органів пробації і місцевого самоврядування.

 

"Міністерство юстиції приділяє велику увагу захисту прав дітей і працює над вдосконаленням законодавства у цій сфері. Перший закон #ЧужихДітейНеБуває показав реальний результат: станом на сьогодні ми уже стягнули 2,6 млрд грн аліментів, це більше, ніж за весь минулий рік, коли було стягнено 2,4 млрд грн", — зауважила Світлана Глущенко.

В.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак наголосила: "Отримавши дієві засоби впливу на боржників, державними виконавцями Полтавської області стягнуто понад 150,8 млн грн на користь 21 721 дитини".

Другий пакет законів #ЧужихДітейНеБуває вступить в силу уже 29 серпня. Серед нововведень другого пакету законів — збільшення мінімального розміру аліментів, накладення додаткових штрафів на суму боргу по аліментах, спрощення процедури виїзду дитини за кордон, вдосконалення порядку побачень з дитиною того з батьків, хто з нею не проживає, обмеження щодо перебування боржників на державній службі, кримінальна відповідальність за злісне ухилення від суспільно корисних робіт у вигляді позбавлення волі до двох років, податкові пільги для сумлінних батьків, які витрачають додаткові кошти на гуртки, навчання, спортивні секції і духовний розвиток дитини та низка інших новацій.

Під час круглого столу учасники заходу обговорили механізми реалізації встановлених законом норм, питання притягнення боржника до адміністративної відповідальності за несплату аліментів у вигляді суспільно корисних робіт, а також напрацювали пропозиції щодо подальшого удосконалення порядку стягнення аліментів.

юстиція, закон, діти, соціальний захист, аліменти, пільги

За темою:

  • На Полтавщині викрили рекордне незаконне виробництво сигарет
  • Пів тонни незаконно виловленої риби вилучили у рибалок
  • Кінотеатр "Алмаз" зобов'язався повернути борг
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.