ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:45 24.10


На Полтавщині обрали перевізників міжміських та приміських маршрутів

У Полтавській облдержадміністрації 24 жовтня із 34 претендентів обрали перевізників на 78 міжміських та приміських маршрутах.

 У конкурсі взяли участь 34 перевізники. Члени конкурсного комітету розглянуть документи перевізників та поспілкуються з претендентами в приватному порядку,

– розповів голова управління інфраструктури та туризму Юрій Кривошеєв.

До конкурсного комітету увійшли представники установ, які пов'язані з діяльністю громадського транспорту, і громадські активісти. В

Переможця оберуть за найвищими результатами, після чого підпишуть контракт на п'ять років.

Після цього, за бальною системою, визначають перевізника, який матиме перевагу на конкурсі.

Рішення прийматиме конкурсний комітет, склад якого — 50% — представники адміністрації, державних установ, і 50% — представники громади, які мають відношення до транспортної галузі. Договори з перевізниками підпишуть на 5 років.

За словами секретаря конкурсного комітету, перевізники подали по два пакети документів, фахівці перевірили достовірність наданої інформації.

Конверти відкрили на засіданні у присутності ЗМІ, але у ході перевірки документів, виникли зауваження до деяких перевізників.

Один із недоліків, які виявили, має Луганська автотранспортна компанія 0777, яка на конкурс подала заявку перший раз, має несплачені штрафні санкції перед «Укртрансбезпекою» на суму 81 тисячу гривень. Це суттєве порушення, яке ставить питання про недопуск.

Виникли питання і до ФОП Шупік М.М. — один транспортний засіб задіяний на міському маршруті, аналогічна ситуація виникла і по ПП «ЛЮГ» — два транспортні засоби не пройшли огляд і 3 ТЗ задіяні на інших маршрутах.

У ході перевірки, також виявили порушення за наявністю ДТП і порушення 130 статті (водіння ТЗ у нетверезому вигляді), — підсумував секретар.

У результаті таємного голосування, визначили переможців.

Проте, прес-служба Полтавської ОДА поки що їх не назвала.
перевізники, конкурс, транспорт

За темою:

  • У ДТП на Полтавщині серйозні травми отримав 18-річний мотоцикліст
  • Поліція повідомила про підозру водієві, який пропонував хабар
  • Представлено новий і сучасний кросовер КрАЗ
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.