ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:30 24.12


На Полтавщині обговорили проблеми перевезення пасажирів

За останній рік на Полтавщині виявили більше 1600 випадків порушення норм перевезення пасажирів.

Стан пасажирських перевезень протягом 2019 року обговорили на нараді в голови Полтавської облдержадміністрації.

Начальник управління інфраструктури Полтавської ОДА Сергій Марчишинець розповів, що в області сформована маршрутна мережа, автобуси перевізників усіх форм власності виконують рейси на 507 обласних маршрутах, зокрема на 132 міжміських та 375 приміських.

Пасажирські перевезення відповідно до договорів, укладених облдержадміністрацією, забезпечують 129 автомобільних перевізників, повідомили у Полтавській ОДА.

За січень-жовтень поточного року послугами автомобільного транспорту скористалося 46 мільйонів пасажирів, що на 14 % більше, ніж за аналогічний період 2018 року, – сказав Сергій Марчишинець.

В області працюють 36 автостанцій.

Цьогоріч провели два конкурси з перевезення пасажирів на внутрішньообласних автобусних маршрутах. Із перевізниками-переможцями конкурсу облдержадміністрація уклала 47 договорів про організацію перевезень на маршрутах загального користування.

Станом на 20 грудня чотири райони області проводять конкурси з визначення перевізників на приміських внутрішньорайонних автобусних маршрутах: Полтавський, Гадяцький, Миргородський, Кременчуцький.

Також здійснюється оптимізація маршрутної мережі, яка спрямована на інтегрування нових маршрутів в об’єднаних територіальних громадах.

Однією з проблем пасажирських перевезень області є відшкодування збитків за безкоштовне перевезення пільгових категорій громадян,

– зазначив начальник управління інфраструктури Полтавської ОДА Сергій Марчишинець.

Видатки у вигляді субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам не передбачені, тому призначається щомісячна готівкова виплата особам, які мають право на пільги.

У 2019 році суму компенсації було затверджено на рівні 4 мільйонів гривень.

Станом на листопад проведено 8,3 тисячі виплат компенсації пільговим категоріям населення за проїзд автомобільним транспортом на міжміських та міжобласних автобусних маршрутах на суму 2 249,5 тисячі гривень.

Представники громадськості на апаратній нараді ставили запитання щодо перевезення пільговиків.

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов дав доручення управлінню інфраструктури провести роз’яснювальну роботу серед населення та  відповідно провести спільну нараду з профільними управліннями, представниками громадськості, перевізниками, які працюють на території області.

 

пасажири, перевізники, транспорт

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.