ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 05.11


На Полтавщині оштрафували людину, яка потребує допомоги

У Кременчуці оштрафували пенсіонера, який торгував сувенірами, щоби було на що прожити. Його пенсія – 2700 гривень, а йому треба якось утримувати двох онуків.

 

Як стало відомо, 4 жовтня цього року на проспекті Свободи фахівці з питань благоустрою Кременчука побачили намет із сувенірами. Торгував ними пенсіонер Геннадій Д. З’ясувалося, цей об’єкт був встановлений без дозволу, через що продавця викликали на засідання адмінкомісії, яке нещодавно пройшло у ЦНАПі в центрі міста.

Членам комісії Геннадій пояснив, що займається підприємницькою діяльністю з 1999 року. На початку повномасштабного вторгнення чоловік звертався до чиновників, щоб отримати дозвіл, але йому відмовили. І дійсно, тоді дозволи певний час не видавали, що підтвердили під час комісії, повідомляє Кременчуцька газета.

У Геннадія – інвалідність, його пенсія 2700 грн. Зять отримав контузію, донька – інсульт. На плечах дідуся – двоє онуків. Він торгував сувенірами, адже його родині треба на щось жити. Як пояснив чоловік, торгівля проходила далеко від людних місць, тож намет нікому не заважав. Він попросив у членів комісії виписати мінімальний штраф. Чоловіка зобов’язали сплатити 340 гривень, на що почули: "Ну добре, дякую й за це".

влада, скандал, штраф, Кременчук

За темою:

  • У Полтаві триває ліфтовий колапс
  • Ліфтовий колапс: у Полтаві розгорівся конфлікт із "Будкомплектом"
  • У Полтаві чоловік погрожував підірвати поліцейський офіс
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.