ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 03.03


На Полтавщині отруїлися школярі. Спалах інфекції локалізовано 

Днями, 27 лютого, у селі Попівка Миргородського району в шести учнів 5-6 класів місцевої школи зареєстрували харчове отруєння. Виробництво й обіг харчових продуктів у школі припинили, а спалах інфекції локалізували.

 

У ході санітарно-епідеміологічного розслідування було проведено позаплановий захід державного нагляду щодо харчоблоку Попівської загальноосвітньої школи, під час якого встановлено невідповідність гігієнічним вимогам чинного законодавства в сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів. За результатами заходу головний державний інспектор та головний державний ветеринарний інспектор Геннадій Пікуль виніс рішення про тимчасове припинення виробництва та обігу харчових продуктів у навчальному закладі, повідомили в ОДА.

28 лютого з обігу вилучили харчові продукти з відсутнім маркуванням і без зазначення дати виготовлення та терміну придатності, а також з ознаками розморожування та повторної заморозки: печінка яловича, тушка куряча заморожена, хек морожений, м'ясо свинини, масло солодковершкове, сир твердий загальною вагою 34 кг. Також виявили продукти без наявності товарно-транспортних накладних і з невідомими строками зберігання: сік томатний власного виробництва, малина, приправа невідомого походження в побутових банках.

Крім того, в ході розслідування перевірені підприємства-постачальники харчових продуктів, де теж виявлені харчові продукти без товарно-транспортних накладних та в незадовільних гігієнічних умовах. Усі підозрілі продукти вилучені, а виробництво та обіг харчових продуктів припинено.

Із метою встановлення джерела інфекції проводяться дослідження зразків харчових продуктів, питної води, гігієнічних змивів, проведено обстеження персоналу закладу на носійство збудників кишкових інфекцій.

Наразі спалах локалізовано, нових випадків захворювань не зареєстровано. Розслідування випадку харчового отруєння дітей у Миргородському районі продовжується.

діти, школа, отруєння, їжа, Миргородщина, скандал

За темою:

  • На Полтавщині отруїлася дитина
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.