ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 03.03


На Полтавщині перейменували залізничні станції

 

Полтавська ОВА спільно з районними військовими адміністраціями, Полтавським офісом Українського інституту національної пам’яті та територіальними громадами у межах виконання Закону "Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії" та "Про географічні назви" проаналізували назви зупинок залізничного транспорту. 

За інформацією АТ "Укрзалізниця", на Полтавщині перейменовано залізничні станції, назви яких мали російське або комуністичне забарвлення.

Зокрема на території Полтавської міської громади зупинний пункт "Червоний Шлях" (реєстраційний номер с-2458) перейменовано на "Монастирська" (с-5110). 

Також у межах Гребінківської міської ради Лубенського району перейменовано зупинний пункт "Паризька Комуна" (реєстраційний номер-с-2334) на "Польове". 

Одразу після ухвалення Верховною Радою Постанов щодо усунення із назв сіл Полтавської області символіки російської імперської політики (перейменування) будуть перейменовані й відповідні залізничні станції та зупинки транспорту на автошляхах та у межах згаданих перейменованих населених пунктів.

деколонізація, деокупація, закон, влада, залізниця

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.