ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 19.11


На Полтавщині переселенці можуть отримати грошову допомогу

БФ “Право на захист”, УВКБ ООН проводить збір даних для отримання допомоги переселенцям у Полтаві за адресою Павленківська, 3б (Пн-Пт 08:30 – 17:30) і в м.Кременчук за адресою вул. Ватутіна, 7 (Пн-Пт 08:00 – 17:00).

А також в області за графіком:

Слідкуйте за актуальною інформацію щодо графіку реєстрації  по області за посиланням.

Подати заявку можуть ВПО, постраждалі від воєнних дій, а також ті, хто повернувся до свого постійного місця проживання (зокрема, і з-за кордону) та має певні категорії вразливостей. Наприклад: 

– родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше);

– родина, яку очолює одна/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією чи кількома дітьми віком до 18 років;

– родина з однією або кількома особами з особливими потребами (інвалідність, хронічні захворювання тощо);

–  прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження). 

Увага: Якщо ви були зараховані на фінансову допомогу в розмірі 2220 грн/особа/місяць від іншого агентства ООН/гуманітарної організації, ви не можете бути зараховані на допомогу УВКБ ООН. Це один і той самий вид допомоги, який реалізують різні агентства. Ті, хто реєструвався на грошову допомогу до 1 вересня, отримають виплату за 3 місяці, як повідомлялося попередньо. Додаткових виплат на зимовий період для них наразі не передбачено.


Топ-5 за тиждень :








Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.